نصب و سرویس پکیج غرب تهران

تهران سرویس

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

فهرست

نصب و سرویس پکیج غرب تهران

تهران سرویس

نصب و سرویس پکیج غرب تهران

نصب و سرویس پکیج غرب تهران سرویس ، یکی از بهترین مراکز تعمیر و سرویس پکیج غرب تهران است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با عیب یابی پکیج و کلیت آن آشنا سازیم. در آخر شما تمام نکات مهم در این زمینه را خواهید آموخت، همچنین در صورتی که به یک تعمیرکار پکیج نیاز دارید می توانید برای درخواست آنلاین و تلفنی به صفحه تعمیر پکیج دیواری مراجعه فرمایید.

نصب و سرویس پکیج غرب تهران
نصب و سرویس پکیج غرب تهران

سرویس پکیج در غرب تهران

حتما تا به حال برای یک بار هم که شده نیاز به نصب و سرویس پکیج داشته اید. بنابراین خوب می دانید که نصب پکیج، تعمیر و یا سرویس پکیج دیواری، آنقدر پیچیده است که نمی توانید خودتان به راحتی از پس آن بر بیایید. شما برای این کار می بایست تمام قطعات مورد نیاز نصب و سرویس را بشناسید. چرا که تا با این موارد آشنا نباشید، برای تامین قطعات پکیج به مشکل بر خواهید خورد.

به همین منظور بسیاری افراد از کتاب های تعمیرات پکیج و یا فیلم های آموزشی قطعات استفاده می کنند، که در آخر خواهند فهمید که یک جای کار می لنگد. چرا که برای تعمیر و عیب یابی پکیج دیواری باید آموزش های لازم را دیده و تجربه کافی را در این باره کسب کرده باشند. برای استفاده از آموزش های رایگان به صفحه آموزش سرویس و تعمیر لوازم خانگی سر بزنید.

خوب با توجه به آنچه گفته شد تنها راهی که باقی می ماند اطمینان کردن به یک مرکز مجاز نصب و سرویس پکیج در غرب تهران است که بتواند در عین نصب و سرویس پکیج بهترین خدمات را پس از آن ارائه دهد و گارانتی معتبری داشته باشد. اگر این راه حل را انتخاب کرده اید، جای درستی را انتخاب کرده اید. تهران سرویس بهترین گزینه برای سرویس پکیج در غرب تهران است.

نمایندگی نصب و سرویس پکیج غرب تهران

تهران سرویس با کادری مجرب همراه با تجربه ای 1۰ ساله و ارائه دهنده ی خدماتی گسترده در سراسر تهران، مفتخر است که به شما عزیزان با کیفیت ترین خدمات مربوط به حوزه ی نصب و سرویس پکیج را ارائه می دهد.

آموزش سرویس پکیج در غرب تهران

در ادامه تهران سرویس، ارائه دهنده ی نصب و سرویس پکیج در غرب تهران، سطح آگاهی شما را درباره انواع پکیج دیواری و راه های عیب یابی آن، برندهای پکیج دیواری، چگونگی مراقبت کردن از آنان و… بالا خواهد برد.

تعمیر و سرویس پکیج در غرب تهران

قطعه شناسی پکیج یکی از اصولی است که می تواند به تعمیرکار و یا نصب و سرویس پکیج بسیار کمک کند. به همین منظور در این مقاله علاوه بر توضیح خدمات نصب و سرویس پکیج در غرب تهران مقداری نیز به اصول اساس سرویس خواهیم پرداخت.

به طور کل پکیج ها به دو نوع دیواری و زمینی تقسیم می شوند که البته نوع دیواری آن به دلایل بسیاری که شما می دانید و دیگر نیازی به ذکر آن ها نیست بیشتر مرسوم می باشد. قطعات پکیج نیز در کل به دو نوع الکترونیکی و مکانیکی تقسیم می شوند، که خود قطعات الکترونیکی به سه دسته تقسیم شده اند.

بردها: که وظیفه ی کنترل و اجرای برنامه های در خواستی ذخیره شده در خود را دارند.
قطعاتی که گوش به فرمان برد کنترل هستند تا عملیات مورد نظر خود را انجام دهند و معمولا برق آن ها از منبع ۱۱۰ و یا ۲۲۰ ولت تغذیه می شود.
و در نهایت، قطعاتی که تغییرات پیش آمده را به گوش برد کنترل می رسانند و برد کنترل با توجه به این تغییرات، به قطعاتی که وظایفشان اجرای فرمان است، دستور اجرای انجام عملیات می دهند.

نصب و سرویس پکیج غرب تهران
نصب و سرویس پکیج غرب تهران

برد پکیج

در واقع پکیج ها در این مرحله به دو گروه تقسیم می شوند، یکی پکیج های قدیمی که در آن ها از برد کنترل استفاده نمی شد و به جای آن ها از آگوستات، ترموستات و قطعات مکانیکی دیگر استفاده می شده است و دیگری پکیج ها امروزی که برد های مختلف بر روی آن ها قابل نصب است. در حقیقت برد ها وظیفه دارند، بر اساس نیاز مصرف کنندگان برنامه های که به آن ها داده شده است را اجرا کنند و کنترل سایر قطعات را در دست بگیرند و به آن ها فرمان دهند.

فن پکیج دیواری

دسته ی دوم در قطعات الکترونیکی فن ها می باشند، همان طور که از اسمش پیداست وظیفه آن ها مکش هوا به داخل و بیرون کشیدن هوای احتراق داخل به خارج از محفظه ی احتراق می باشد. برق این فن ها معمولا از برق ۲۲۰ ولت تغذیه می شود، همان طور که گفته شد با توجه به این که همراه با محصولات احتراق گرمای زیادی از محفظه خارج می شود پس در نتیجه، اینکه چه مقدار هوای از لوله دودکش خارج می شود و این که دودکش سالم باشد بسیار مهم است.

ونتوری در پکیج ها

دسته ی سوم از قطعات الکترونیکی ونتوری ها هستند، شاید برای شما جالب باشد که ونتوری به چه معناست. در حقیقت این اصطلاح به قوانینی که در علم فیزیک به اثبات رسیده بر می گردد. اما به طور کلی به این معناست که در اول با افزایش قطر دودکش و بعد با کاهش آن در قسمتی که باریک تر است یک سوراخ ایجاد کنیم این کار باعث افزایش مکش می شود. این قانون در قسمت خروجی فن استفاده شده با این تفاوت که قسمت مکش به یک سنسور متصل شده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل مانند بسته شدن لوله با گزارش دادن به برد عملیات مکش متوقف گردد و در نتیجه مشعل خاموش شده و برد خطای سیستم تهویه را نمایش می دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات به صفحه به صفحه لیست خدمات نصب و سرویس پکیج غرب تهران سرویس مراجعه کنید، یا با شماره تماس های 91302014-021 و 7436109-0912 تماس بگیرید.

عیب یابی پکیج دیواری در غرب تهران

برای عیب یابی پکیج دیواری راه های بسیاری موجود است که در این قسمت به تعدای از آن ها اشاره خواهد شد. هر چند ما در حد توان آموزش های لازم را به شما ارائه خواهیم کرد اما بهترین کار تماس با تعمیرگاه مجاز پکیج برای اعزام یک سرویس کار پکیج است.

پکیج روشن نمی شود

اگر دستگاه شما روشن نمی شود اول از همه برق اصلی و برق پکیج را چک کرده و بعد از این که مطمئن شدید برق به صورت صحیح کار نمی کند از ترموستات استفاده کنید و دمای آب را اندازه گیری کنید، اگر باز هم مشکل شما حل نشد باید مشعل پکیج دیواری و سیم کشی آن را چک کنید.

در مرحله ی عیب یابی پکیج، اگر پکیج شما روشن است اما باز هم دما افزایش پیدا نمی کند احتمالا مشعل و دیگ پکیج شما خیلی وقت است که تمییز نشده است و بهتر است که یک نگاهی به داخل آن بیاندازید.

حتما کلید زمستانی یا تابستانی را چک کنید چرا که اگر تنظیم نباشد ممکن است رادیاتور ها در زمستان به مشکل بر بخورند. همچنین در این صورت ممکن است پمپ پکیج شما بر اثر نگهداری نادرست یا جنس های نا مرغوب سوخته یا گرفته باشد و حتما این موارد را هم در نظر بگیرید.

دمای آب گرم پکیج دیواری شما پایین است؟ این مشکل احتمالا یا به این دلیل است که کویل مخزن گرفته است و یا اینکه پمپ آب گرم مشکل دارد، شاید هم این مشکل به این دلیل باشد که درجه ی ترموستات را پایین آورده باشید و یا اینکه ترموستات خراب شده است.

نصب و سرویس پکیج غرب تهران
نصب و سرویس پکیج غرب تهران

فشار آب پکیج کم است

در این مرحله از عیب یابی پکیج ، اگر آب کم فشار کافی را ندارد یا باز هم گرمای آن کافی نیست باید، فشار گاز، میزان آب، مبدل ثانیه را بررسی نمایید، واین نکته را در نظر بگیرید که شیر سه راهه به طور کامل مدار شوفاژ را نمی بندد، پس به موارد دیگر هم توجه کنید. احتمالا یا پمپ مشکل دارد، یا مشکل از لوله کشی و یا شیر های مخلوط هست و یا مسیر بای پس، باز می باشد.

اگر به طور مداوم فشار آب پکیج پایین می آید توجه به این نکات در عیب یابی پکیج شما در این مرحله ضروری می باشد. درصد اینکه یک نشتی در زیر شیر آلات پکیج و یا در مسیر گرمایش اتصالات رادیات ها و یا در اتصالات لوله های مدار های گرمایش باشد خیلی بالا می باشد. بعد از آن احتمال اینکه مدار گرمایش را هوا گرفته باشد و یا آب در مسیر گرمایش تجزیه شده باشد هم می باشد. همچنین شیر اطمینان و شیر پر گن باید چک بشوند، در مرحله بعد احتمال اینکه منبع انبساط دچار کمبود فشار شده باشد و یا اینکه سوراخ شده باشد وجود دارد، همچنین مبدل اصلی و ثانویه هم چک کنید که دچار آسیب دیدگی و سوراخ شدن نشده باشد.

امیدواریم که با ارائه این آموزش توانسته باشیم در حل مشکل شما کمک شایانی کرده باشیم، اما در صورتی که قادر به عیب یابی و تعمیر پکیج خود نبودید و به یک تعمیرکار پکیج نیاز دارید می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات نصب و سرویس پکیج غرب تهران با ما تماس بگیرید.

تهران سرویس
تهران سرویس

نصب و سرویس پکیج غرب تهران

متخصصین تهران سرویس با تلاش و پشتکار فراوان در نظر دارند تا بستری فراهم نمایند که در آن مشتریان عزیز بتوانند با قیمت و تعرفه های مناسب و کاملا به صرفه به معضلات و مشکلات مربوط به نصب ،اجرا، تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکی در منزل و محل کار در کمترین زمان و با تجربه متخصصین، مشکلات را به نحوه احسنت برطرف نمایند.

مجموعه خدمات ما

 • لوله کشی ساختمان
 • تعمیر و سرویس شومینه
 • تعمیر بخاری
 • تعمیرات و لوله کشی گازی
 • سرویس و نصب کولر
 • نصب و سرویس پکیج
 • تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری
 • نصب و تعمیر کولر گازی
 • نصب و تعمیر مشعل گازی
 • تعمیر و سرویس آبگرمکن
 • تعمیر و نگهداری موتورخانه و شوفاژ
 • باز کردن گرفتگی لوله
 • فلاش تانک (نصب و تعمیر)
 • نصب و تعمیر پمپ و منبع آب
 • تعمیر وسرویس رادیاتور شوفاژ

راه های ارتباطی با ما

تهران سرویس
Call Now Button