فرم درخواست خدمات شومینه شمال تهران

تهران سرویس

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

فهرست

فرم درخواست خدمات شومینه شمال تهران

تهران سرویس

سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران

سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران

هر گونه مشکل و خرابی برای شومینه شما پیش آمده باشد، تعمیر شومینه شمال تهران چاره مشکل شماست. تعمیرات شومینه شمال تهران در جهت خدمت رسانی سریع‌تر برای شما که در شمال تهران ساکن هستید، کلیه خدمات سرویس شومینه، نصب ترموکوپل شومینه و دیگر موارد مورد نیاز شما برای تعمیر شومینه را با اعزام نیروی متخصص در محل انجام می‌دهد. تعمیرکار ما در تعمیرات شومینه در تهران و تعمیر شومینه شمال تهران کلیه آموزش‌های مربوط به تعمیر شومینه و تعمیر بخاری را گذرانده اند و بر عیب یابی کاملا مسلط هستنند.

سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران
سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران

خدمات تعمیر شومینه شمال تهران

 • تعمیر شومینه به صورت تخصصی
 • سرویس شومینه
 • نصب ترموکوبل شومینه
 • تعمیر شومینه سنگی
 • تعمیر شومینه گازی
 • تعمیر شومینه برقی
 • تعمیر و نصب دودکش

سرویس شومینه شمال تهران

ارسال نیروهای متخصص برای تعمیر شومینه شمال تهران

احتمالا برای شما پیش آمده است که هنگامی که با خاموش شدن شومینه مواجه می‌شوید، برای تعمیر شومینه و راه اندازی مجدد آن بسیار درگیر پیدا کردن نیروی مطمئن و آشنا به امور عیب یابی شوید. طی درخواست ‌ها و تماس‌های عزیزانی که در شمال تهران هستند، مرکز تعمیر شومینه شمال تهران با نیروهای آموزش دیده آماده به خدمت رسانی هستند. شومینه شما از هر نوع و مدلی که باشد، عیب یابی و تعمیرات آن در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد. دسته تعمیرات شومینه شمال تهران از زیر مجموعه تعمیر پکیج و سیستم‌های گرمایشی ارائه می‌شود.

برآورد هزینه‌های تعمیرات شومینه شمال تهران

معیارهای متعددی برای محاسبه هزینه تعمیرات شومینه شمال تهران وجود دارند. اغلب هزینه تعمیر شومینه شامل هزینه تعویض و تعمیر ترموکوبل، هزینه تعویض جرقه زن یا قطعاتی مثل شمعک و آجرنسوز شومینه (در صورت خرد شدن) است. در بعضی از موارد نیاز هست که تعمیر کار به کلی شومینه را عوض کند و یک شومینه جدید را نصب کند. در این صورت هزینه شما از میزان معمولی آن فراتر می‌رود.

تعمیر شومینه شمال تهران با قطعات اصلی

بسیاری از کسانی که برای تعمیر شومینه شمال تهران در “تهران سرویس” درخواست خود را ثبت می کنند، با این دغدغه که تعمیرکار از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کند مواجه هستند. برای راحتی خیال مشتریان خود، تعمیرکارانی را برای تعمیرات و سرویس‌ ها اعزام می‌ کنیم که با قطعات اصلی اقدام به تعمیر شومینه و تعویض قطعات می‌کنند. به عنوان مثال برای تعویض ترموکوبل شومینه حتما از جنس‌های خوب و درجه یک استفاده می‌شود. در واقع قطعات با کیفیت دوام بهتری دارند و که شما را برای تعمیرات متعدد بی نیاز می‌کند.

مناطق تحت پوشش تعمیر شومینه شمال تهران

به دلیل درخواست‌های متعدد ساکنان شمال تهران، یک مرکز به صورت اختصاصی که کلیه خدمات مربوط به تعمیر شومینه و سرویس شومینه و یا نصب شومینه را راه اندازی کرده‌ایم. نیروهای ما به صورت فعال برای تعمیر شومینه شمال تهران مانند شهرک شمال، پونک، جنت آباد، گیشا، ستارخان، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان و… آماده ارائه خدمات تخصصی می‌باشند. کافی است که در خواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “تهران سرویس” ثبت نمایید.

تعمیرات شومینه شمال تهران

تعمیر شومینه گازی در تعمیر شومینه شمال تهران

شومینه گازی به دلیل بهتر بودن عملکرد و راندمان آن، یکی از رایج ترین شومینه‌ها در ایران است. در دسترس بودن گاز و پایین بودن هزینه مصرفی آن، در مقایسه با شومینه برقی بسیار مقرون به صرفه تر است. یکی از خدمات پر طرفدار تعمیر شومینه شمال تهران که مشتریان زیادی را دارد، تعمیر شومینه گازی است. بسیاری از تعمیرکاران بخاری گازی ما، به تعمیر شومینه گازی و دیگر شومینه‌ ها مسلط هستند.

سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران
سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران

دیگر خدمات ما در تعمیرات شومینه در تهران

تعمیرات شومینه در تهران به این شکل می‌باشد که هر چهار جهت تهران را تقسیم بندی کرده ایم تا خدمات تعمیر شومینه را راحت تر ارائه دهیم. از این رو تعمیر شومینه شمال تهران، تعمیرات شومینه شرق تهران و… در دسته خدمات تعمیرات شومینه در تهران قرار داده‌ایم.

مراحل عیب ‌یابی شومینه یا تعمیر شومینه در خانه:

 • بررسی اتصالات لوله‌های گاز شومینه در نوع شومینه گازی
 • بررسی جرقه زن و عملکرد درست آن
 • شعله شمعک بعد از رها کردن پیچ تنظیم شعله باید روشن بماند
 • بررسی روشن ماندن شومینه در سه حالت کم، متوسط و زیاد

آموزش روش نصب ترموکوپل شومینه

اگر شومینه در هر یک از موارد فوق خاموش می‌شود، پس اشکال از ترموکوبل یا بوبین است. در این صورت بهتر است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن “تهران سرویس” ثبت نمایید. و از خدمات تمیر شومینه بهره ببرید.

عملکرد ترموکوبل شومینه چگونه است؟

ترموکوبل شومینه یا ترموکوپل شومینه یکی از اجزای اصلی و مهم شومینه است. وظیفه ترموکوپل اندازه گیری دمای شعله شومینه است و از این قابلیت برای تنظیم دما و موارد ایمنی در شومینه و بخاری گازی استفاده می‌شود. اگر ترموکوپل به درستی گرم نشود، شومینه خاموش می‌شود. تعمیر کاری که برای تعمیر شومینه شمال تهران برای شما فرستاده می‌شود حتما این قطعه مهم را بررسی خواهد کرد.

آموزش روش نصب ترموکوبل شومینه

هنگام نصب ترموکوبل شومینه، محل قرار گیری سر ترموکوپل بسیار اهمیت دارد و سر ترموکوپل باید وسط شعله شمعک باشد. برای همین، سر ترموکوپل را با فاصله مناسب نسبت به شعله فندک تنظیم می‌کنند. سر دوم ترموکوبل باید روی درجه تنظیم شعله شومینه نصب شود.

سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران
سرویس و تعمیر شومینه شمال تهران

بررسی علت خاموش شدن شومینه دیواری

اصلی ترین علت خاموش شدن شومینه دیواری مربوط به خرابی ترموکوپل شومینه است. در صورتی که تعمیرکار شومینه برای بررسی به منزل شما آمد اولین اقدام برای تعمیر شومینه در شمال تهران، بررسی درستی عملکرد ترموکوپل شومینه است. همچنین مسدود بودن مسیر دودکش، خراب شدن بوبین شومینه دو علت خاموش شدن ناگهانی شومینه محسوب می‌شود. لازم است تعمیرات شومینه توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده انجام گیرد تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. تعمیرکاران متخصص ما پس از بررسی علت خرابی شومینه، تعمیر شومینه شما را با نهایت دقت انجام می‌دهند.

آیا می‌دانید علت خاموش شدن ناگهانی شومینه چیست؟

اگر ترموکوپل شومینه به‌خوبی گرم نشود پیغام وصل گاز را به بوبین نمی‌رساند و شومینه خاموش می‌شود و مسیر تزریق گاز به شمعک مسدود می‌شود. این از رایج ترین علت خاموش شدن ناگهانی شومینه محسوب می‌شود.

تهران سرویس
تهران سرویس

تهران سرویس

متخصصین تهران سرویس با تلاش و پشتکار فراوان در نظر دارند تا بستری فراهم نمایند که در آن مشتریان عزیز بتوانند با قیمت و تعرفه های مناسب و کاملا به صرفه به معضلات و مشکلات مربوط به نصب ،اجرا، تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکی در منزل و محل کار در کمترین زمان و با تجربه متخصصین، مشکلات را به نحوه احسنت برطرف نمایند.

مجموعه خدمات ما

 • لوله کشی ساختمان
 • تعمیر و سرویس شومینه
 • تعمیر بخاری
 • تعمیرات و لوله کشی گازی
 • سرویس و نصب کولر
 • نصب و سرویس پکیج
 • تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری
 • نصب و تعمیر کولر گازی
 • نصب و تعمیر مشعل گازی
 • تعمیر و سرویس آبگرمکن
 • تعمیر و نگهداری موتورخانه و شوفاژ
 • باز کردن گرفتگی لوله
 • فلاش تانک (نصب و تعمیر)
 • نصب و تعمیر پمپ و منبع آب
 • تعمیر وسرویس رادیاتور شوفاژ

راه های ارتباطی با ما

تهران سرویس
Call Now Button