نماشویی

نماشویی

نماشویی سنتی

نماشویی سنتی بست ساب  در این نوع خدمات  برای شستشوی نمای ساختمان از ابزار الات پیشرفته استفاده نمی گردد و تنها از  ابزار الات شستشوی ساده و تیم اجرایی استفاده می گردد تا  نمای ساختمان  مورد شستشو قرار گیرد  نماشویی سنتی بیشتر بر اصل شستشو توسط تیم اجرایی استوار می باشد و حتی میتواند ظرافت کار را بیشتر کند و کیفیت را بالا ببرد .

به دلیل اینکه شستشوی نمای ساختمان و نماشویی ساختمان به وسیله داربست صورت میگیرد کارشناسان و فعالان این نوع خدمات آن را نماشویی سنتی نام گذاری کرده اند .

نماشویی نما

نماشویی نما ی ساختمان یک اصل زیبایی محیطی می باشد و مانند یک لباس میتواند  موجب قضاوت در باره کل ساختمان  یک متغییر گردد نماشویی نما  برای افزایش زیبایی و ظاهر زیبا بخشیدن به یک بنا اصل مهم می باشد به هیچ وجه نمای ساختمان را به مدت طولانی در کثیفی رها نکنید .

 نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان   امری واجب برای حفط زیبایی ساختمان ها می باشد.  به دلیل افزایش الودگی های محیط و گرد و غبار  موجب از دست رفتن زیبایی نمای ساختمان ها می شوند .ودر کنار این امر باران های اسیدی وزنگ اب موجب اسیب دیدگی سنگ نمای ساختمان ها می شود.

نماشویی ساختمان و شستشوی نما ی ساختمان بست ساب با استفاده از بروزترین دستگاه ها  پیشرفته جهان وبا بهترین مواد و مصالح  در زمینه نماشویی بهترین کیفیت و تمیزی و درخشندگی را به مشتریان خود هدیه می دهد.

Tags:

مناطق تحت پوشش

شمال تهران - غرب تهران
جنوب تهران - شرق تهران

شماره تماس ما

02191302014
09127436109
09192808869
09191946837

ارتباط با ما

telegram : @telegramid
info@tehservice.com

تمامی حقوق معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی و پشتیبانی سایت گروه مستر وب سئو

تماس با ما مشاوره