راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی
راهنمای انتخاب پمپ آب

یکی از مواردی که در انتخاب پمپ آب خانگی مورد استفاده در محیط داخل واحدهای آپارتمانی مهم است، کم صدا یا بی صدا بودن این پمپ ها و عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین خانه می باشد.
در این مقاله می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر سر و صدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از مشتریان خوب سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم:

پمپی که در عکس ارسالی توسط یکی از مشتریان سایت مشاهده می کنید در اوایل نصب، بسیار کم صدا بوده اما با گذشت زمان این پمپ سروصدای زیادی از خود ایجادکرده و باعث سلب آسایش ساکنین منزل و همچنین دیگر ساکنان واحدهای دیگر ساختمان شده است.

رفع اشکال صدای زیاد پمپ آب خانگی

بررسی اشکال:

پمپ آب خانگی باز شده و مشاهده شد که متأسفانه به علت استفاده از مواد اولیه نامرغوب، پوسته ی پمپ زنگ زده و باد کرده است. همین امر در زمان روشن شدن پمپ باعث برخورد پروانه به پوسته پمپ  و ایجاد سروصدای زیادی می گردد.

روش حل مشکل:

پوسته پمپ توسط دریل و سمباده مخصوص، رسوب زدایی کامل شده و زنگ زدگی ها به صورت کامل برداشته شده است. در قدم بعدی برای پیشگیری از زنگ زدگی دوباره، ضدزنگ و رنگ خورده می‌شود. در نهایت با واشر و چسب مزدا.، درب پمپ بسته و آب بندی میشود

نکته قابل توجه

متأسفانه بعلت عدم استفاده از آلیاژ مناسب در زمان ساخت و تولید پوسته این نوع پمپ ، رنگ ها پس از مدتی از بین رفته و دوباره با همین مشکل روبرو می شوید و نیاز به تعویض و نصب پمپ آب خانگی جدید دارید

Tags: , ,

مناطق تحت پوشش

شمال تهران - غرب تهران
جنوب تهران - شرق تهران

شماره تماس ما

02191302014
09127436109
09192808869
09191946837

ارتباط با ما

telegram : @telegramid
info@tehservice.com

تمامی حقوق معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی و پشتیبانی سایت گروه مستر وب سئو

تماس با ما مشاوره